یه حدیث شنیده بودم از پیامبر که میگفت ایمان سلمان و ابوذر  تو یه سطح نیست و فرق میکنه ، الان به این نتیجه رسیدم که این میتونه از این باشه که سطح اگاهی فرق کنه و این سطح اگاهی هست که میتونه باعث تغییر سطح ایمان بشه. 

بعضا ادم گفتگو ها و برنامه هایی رو میبینه که اون طرف و مجری برنامه ، وراج نیست ، پخته است ، میدونه که چی داره میگه و به چیزی که داره میگه ایمان داره و به زبان ساده با توجه به مخاطبش ، روون مطلب رو می رسونه ، از این ادم ها خوشم میاد .

به این فکر میکنم که یه همچین کسی با این دید و سطح بالا ، با خدا چه گپ و گفتی میتونه داشته باشه .

مثلا خب طرف یه سختی ای کشیده بعد به یه جایی رسیده که زمان برده و حالا تو سطح عالی از نظر ماست ولی خودش میگه کمه بیشتر باید مطالعه کنم ، با توجه به اینکه ادم ها فانی هستند اما دانش و عشق همراهشون هست حتی در دنیای باقی ، بعد از دنیای فانی و رستاخیزی که هست و سرانجام ادم به جاودانگی میرسه ، اینها چه گپ و گفتی با خدا خواهند داشت اون ادم با سواد های پخته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Kathy استراتژی مهم Mary جمهوری اسلامی ترکیه گلبرگ یاس ویکی فا Josh Nathan اگه حال نداری یا بی حوصله ای بیا تو...